Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Elblągu „Wsparcie unijne na założenie firmy”

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie unijne na założenie firmy” dla osób poszukujących wsparcia na założenie działalności gospodarczej.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (DOCX 55 KB)na adres e-mail lpielblag@warmia.mazury.pl do 23 sierpnia 2018 r. do godz. 12:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny. 

Dla kogo

W spotkaniu udział wziąć mogą wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem wsparcia unijnego na założenie własnej firmy. Podczas spotkania przedstawione zostaną warunki i zasady udzielania różnych form wsparcia – dotacji i pożyczek – na zakładanie działalności gospodarczej.

Program spotkania

  • 10:00-10:15 Rejestracja uczestników spotkania.
  • 10:15-10:30 Wprowadzenie w tematykę spotkania. Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  • 10:30-11:00 Dotacje na założenie działalności gospodarczej udzielane przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka w ramach projektu „Masz pomysł - masz firmę IV”.
  • 11:00-11:15 Przerwa kawowa.
  • 11:15-11:45 Wsparcie w postaci mikropożyczki na założenie działalności gospodarczej udzielane przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka w ramach projektu „Warmińsko- Mazurski Fundusz NA START”.
  • 11.45-12.15 Pożyczki unijne na rozwój firmy z Regionalnego Programu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
  • 12:15-12:45 Pytania, dyskusja, podsumowanie i zakończenie spotkania. 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu
ul. Zacisze 18
tel.: (55) 620-09-13/14/16
e-mail lpielblag@warmia.mazury.pl