Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenie online "Kontrola w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego 2014-2020"

Informacje o szkoleniu

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line. Celem szkolenia jest omówienie i zapoznanie uczestników z obowiązkami związanymi z kontrolą w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 31 marca do 14.00.

Spotkanie będzie prowadzone za pośrednictwem MS Teams. Przed szkoleniem, na maila, który został podany w ankiecie zgłoszeniowej, otrzymają Państwo link do wydarzenia. W przypadku korzystania z komputera/laptopa, żeby uczestniczyć w spotkaniu nie trzeba nic instalować - potrzebują Państwo wyłącznie sprawnego internetu, który pozwoli wziąć udział w wydarzeniu za pośrednictwem wtyczki w przeglądarce (telefony wymagają instalacji odpowiedniej aplikacji). Aby w pełni korzystać ze spotkania, komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem.

Dla kogo

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego 2014-2020, w zakresie projektów współfinansowanych z EFS. 

Program szkolenia

  • 11:00-12:00: Kontrola w projektach współfinansowanych z EFS, w tym m.in.: tryby i rodzaje prowadzonych kontroli; procedury przeprowadzania kontroli na miejscu realizacji wsparcia/ w siedzibie beneficjenta; zakres kontroli; informacje i zalecenia pokontrolne; polityki horyzontalne a kontrola;
  • 12:00-12:15: Przerwa;
  • 12:15- 13:00: Sesja pytań i odpowiedzi.

Organizator szkolenia

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel. 22 542 2548