Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Harmonogramy naborów wniosków dla przedsiębiorców na rok 2021 z Programu Regionalnego Województwa Podlaskiego i Krajowych Programów Operacyjnych

Informacja o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: „Harmonogramy naborów wniosków dla przedsiębiorców na rok 2021 w ramach RPOWP oraz Krajowych Programów Operacyjnych”, które odbędzie się 1 lutego 2021 r. od godziny 9:00 - 9:30 na platformie internetowej.

Spotkanie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu.
Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS). Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań oraz uproszczoną instrukcję korzystania z platformy Zoom prześlemy uczestnikom na dzień przed spotkaniem.

Aby spotkanie przebiegło sprawnie prosimy o wcześniejsze zainstalowanie programu na swoim komputerze lub telefonie. Plik instalacyjny znajdą Państwo na stronie zoom.us/download (Zoom Client for Meetings).

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. 
Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na stronie rpo.wrotapodlasia.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: izabela.lasota@wrotapodlasia.pl lub telefonicznie pod nr 85 66 54 228.
Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

Dla kogo

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Program spotkania

09.00 - 9.05 Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE).
09.05 - 09.15 Omówienie harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.
09.15 - 09:30 Omówienie harmonogramów naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Krajowych Programów Operacyjnych.
09.30 -  Pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku
ul. Poleska 89
tel. 801 308 013
e-mail: gpi@wrotapodlasia.pl