Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Bezpłatne webinarium „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30. roku życia – aktualne nabory”

Informacje o webinarium

Zapraszamy na bezpłatne webinarium „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia – aktualne nabory”

Webinarium odbędzie się 29 stycznia 2021 r. od 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.przemysl@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia 2021 r. do 15:30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (tj. 29 stycznia 2021 r.).   

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do osób powyżej 30. roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć własna działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Głównie do osób pozostających bez pracy, biernych zawodowo, osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych, umowach cywilno-prawnych i tzw. ubodzy pracujący oraz rolników i członków ich rodzin chcących odejść z rolnictwa.

Program webinarium

 1. Zasady podziału środków:        
  - 7.2 Wsparcie osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe;        
  - 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości;
 2. Grupa docelowa z wkluczeniami;
 3. Definicje pojęć;
 4. Zasady dofinansowania (kwoty);
 5. Zabezpieczenie;
 6. Ścieżka aplikowania o wsparcie;
 7. Zobowiązania Beneficjenta wsparcia;
 8. Rozliczenie dotacji i wsparcia pomostowego;
 9. Operatorzy wsparcia;
 10. Aktualne nabory wniosków.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  
ul. Kościuszki 2,
37-700 Przemyśl 
tel.: 798 771 080, 798 771 524
e-mail lpi.przemysl@podkarpackie.pl