Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Fundusze Europejskie - Jak to działa?

Zachęcamy do oglądania cyklu audycji pod tytułem "Fundusze Europejskie - jak to działa?". W programie odpowiemy, jak skorzystać z różnych form dofinansowania. Prowadzącym jest prezenter Telewizji Publicznej – Radosław Brzózka. Odwiedzi on różnorodne miejsca, które skorzystały z Funduszy Europejskich, prezentując przydatne informacje, jak sięgać po środki europejskie.

Premiera audycji w każdą niedzielę o godz. 8.45 na TVP1, powtórka w każdy czwartek godz. 11.15 oraz sobotę godz. 9.55 na TVP 3. Wszystkie odcinki będą także dostępne na vod.tvp.pl.

W pierwszym odcinku opowiedzieliśmy, na jakie źródła finansowania mogą liczyć polscy startupowcy dzięki Funduszom Europejskim oraz gdzie szukać dofinansowania. Przedstawiliśmy czym są platformy startowe i jakie wsparcie oferują. W drugim odcinku pokazujemy, w jaki sposób dzięki środkom unijnym młodzi ludzie mogą zdobywać wykształcenie i podnosić swoje kwalifikacje. W całym cyklu 12 audycji znajdą się także informacje o tym, jakie szanse dla uczniów i studentów stwarzają Fundusze Europejskie. Powiemy skąd się wzięły inteligentne specjalizacje, jak je rozumieć i co oznaczają dla wnioskodawców. Nie zabraknie też inspirujących przykładów inwestycji w badania i rozwój.

Cykl audycji jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Rozwoju oraz Telewizji Publicznej, realizowaną w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne Funduszy Europejskich.

Zapraszamy do oglądania.

Fundusze Europejskie - jak to działa?