Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Grzegorz Ciwoniuk, współzałożyciel start-upu

Cyfryzacja od środka

Firmowy intranet nie musi służyć wyłącznie do przesyłania pracownikom suchych komunikatów. Może usprawniać komunikację i angażować ich tak, by działali efektywniej. Atrakcyjne rozwiązania projektuje białostocka firma Elastic Cloud Solutions (ECS), która z pomocą unijnych pieniędzy wyruszyła na podbój rynków zagranicznych.

Firma stworzyła inteligentną platformę o nazwie workai. To zestaw gotowych narzędzi usprawniających komunikację wewnętrzną, zarządzanie wiedzą i zaangażowanie pracowników. Wprowadzanie takich systemów już nie musi kojarzyć się z wielomiesięcznym procesem odciągającym czas pracowników. – Postanowiliśmy zmienić ten model. Platformę workai wprowadzamy w krótkim czasie. Jej obsługa nie wymaga wiedzy technicznej. Za pierwsze wdrożenie naszego rozwiązania w spółce PKP Energetyka otrzymaliśmy nagrodę od Nielsen Norman Group. W naszej branży to jak Oscar – mówi Łukasz Skłodowski, prezes ECS.

Spółka ESC ma za sobą pierwsze sukcesy w Niemczech, gdzie z jej platformy korzysta 40 tys. pracowników korporacji z sektora finansowego. – Nasz produkt doskonale sprawdza się w firmach o rozproszonej strukturze, gdzie trzeba poprawić komunikację, zaangażowanie pracowników, usprawnić zarządzanie wiedzą. Ale nasze rozwiązanie jest dostępne także dla mniejszych firm – mówi Grzegorz Ciwoniuk, współzałożyciel start-upu.

Narzędzie stworzone przez ECS znacząco poprawia komfort i wydajność pracy. Jest proste i intuicyjne, nie wymaga też umiejętności informatycznych ani graficznych.

Inteligentna platforma
Workai, rozwiązanie stworzone przez Elastic Cloud Solutions, to inteligentna platforma Digital Employee Experience. Wspiera organizacje w procesie transformacji cyfrowej w ich wewnętrznym środowisku.

Dzięki unijnym pieniądzom firma mogła zaistnieć na nowych rynkach i budować sieć partnerską. – Finansujemy wyjazdy na konferencje branżowe, targi, misje. Tam prezentujemy nasze produkty, którymi zagraniczni partnerzy są zachwyceni – cieszy się Grzegorz Ciwoniuk. – Zaskakujemy rynek.

Elastic Cloud Solutions  
Program Inteligentny Rozwój