Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spraw sobie prezent na Święta!

Święta tuż, tuż. Kolejny sweter, czapka i skarpetki to prawie pewnik… My mamy dla Ciebie coś na urozmaicenie prezentowych zestawów. Sam wybierz sobie najlepszy prezent. 

Zapisz się na projekt z #funduszeeuropejskie. Sam sprawisz sobie przyjemność, a przy okazji nauczysz się czegoś nowego. Propozycje dla Ciebie są tutaj.

Po co zwlekać? Skorzystaj z nowych możliwości!

Poniżej prezentujemy aktualny wykaz projektów, do których trwają nabory i są skierowane do osób, które nie skończyły jeszcze 30 lat.

Wybierz plik ze swoim województwem i zobacz pełną listę z terminami rekrutacji do projektów, które oferują różne formy pomocy - od pieniędzy na zakładanie działalności gospodarczej przez szkolenia, kursy aż po płatne staże. Możesz się zapisać na nie w listopadzie i grudniu 2018 roku. Należy tylko skontaktować się z koordynatorem wybranego przez Ciebie projektu. Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila i już wiesz, jak zacząć.

Możesz też skontaktować się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Twoim regionie. Tam znajdą Ci najlepszy i najbliższy projekt.

Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Z naszą pomocą będzie Ci na pewno łatwiej.

Korzystaj z możliwości, jakie dają unijne projekty. Pamiętaj, że za udział w nich nie płacisz - warto korzystać z takich okazji.

Zrób też prezent swoim znajomym. Prześlij im tę wiadomość i zapiszcie się do projektu razem.

Nie zapomnij też lajkować naszej strony na FB 

Śledź niusy i nadchodzące wydarzenia. Dziękujemy!

Aktualna oferta