Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Fundusze dla młodych

Nowy rok – nowe możliwości

Początek roku to czas nowych wyzwań. Ale też czas, kiedy robisz sobie różne postanowienia:  rzucam palenie, odchudzam się, zapisuję się na kurs grafiki komputerowej, szukam pracy. Każdy z nas to zna i wie, jak to się kończy... Teraz może być inaczej. Jeśli jesteś osobą młodą i chcesz mieć ciekawą pracę, przejrzyj ofertę bezpłatnych projektów z Funduszy Europejskich dostępnych w Twoim regionie w styczniu i lutym 2018 r. Znajdziesz tu staże, kursy, praktyki zawodowe w kraju i zagranicą, szkolenia, ustalenie ścieżki kariery z doradcą zawodowym, różnego typu dofinansowania i bony – do własnej działalności, miejsca pracy, i wiele innych.

Wybierz potrzebne wsparcie

Jest to lista z aktualną ofertą pomocy dla osób, które nie skończyły jeszcze 30 roku życia. W tych projektach prowadzone są nabory w styczniu i lutym 2018.  Wybierz swoje województwo i sprawdź, na jakiego rodzaju wsparcie możesz liczyć.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z projektu

Dane kontaktowe koordynatorów projektów znajdziesz przy opisie projektu. Wyślij e-maila, zadzwoń albo porozmawiaj osobiście. Uzyskasz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania dowiesz się, jak się można dostać do projektu. Jeśli nie wiesz, jaki projekt wybrać, skontaktuj się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Twoim regionie.

Jak nie ma nic, co by Cię zainteresowało dziś, zapraszamy tu za dwa miesiące. Przygotujemy kolejny zestaw projektów.

A jeśli chodzi o rzucanie palenia i odchudzanie to... trzymamy kciuki.

Fundusze Europejskie dla młodych