Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

A może by tak... własną firmę założyć?

Jeśli masz już dość nudy i coraz częściej myślisz, co będziesz robić dalej, mamy dla Ciebie propozycję. Zapisz się na bezpłatne projekty z #funduszeeuropejskie. Może to będzie właśnie to, czego szukasz? Może poznasz tam nowych znajomych, którzy, tak jak Ty, chcą robić coś ciekawego? Na pewno zdobędziesz wiele przydatnych informacji, które pozwolą Ci coś zmienić lub zaplanować na przyszłość. Po co zwlekać! Czytaj więcej o propozycjach dla Ciebie właśnie tutaj.

Nie czekaj! Skorzystaj z nowych możliwości!

Poniżej pokazujemy aktualną ofertę dla osób, które nie ukończyły 30 lat. Wybierz plik ze swoim województwem i zobacz pełną listę z terminami rekrutacji do projektów, które oferują różne formy pomocy - od pieniędzy na zakładanie działalności gospodarczej przez szkolenia, kursy aż po płatne staże. Możesz się zapisać na nie we wrześniu i w październiku. Musisz tylko skontaktować się z koordynatorem wybranego przez Ciebie projektu. Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila i dowiedzieć się jak zacząć. Jeśli nie wiesz, jaki projekt jest dla przeznaczony dla Ciebie, skontaktuj się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Twoim regionie. Znajdą dla Ciebie najlepszy i najbliżej dostępny projekt.

Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Z naszą pomocą będzie Ci łatwiej.

Korzystaj z możliwości, jakie dają unijne projekty. Pamiętaj, że za udział w nich nie płacisz - warto łapać takie okazje. 

Nie zapomnij lajkować naszej strony na FB. Śledź nadchodzące wydarzenia. Dziękujemy!

Aktualna oferta: