Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium - Od pomysłu do produktu dzięki dotacji z UE

Informacje o webinarium

Nawet do 20 mln zł dotacji mogą otrzymać mali i średni przedsiębiorcy, którzy zdecydują się wprowadzić na rynek nowe produkty, technologie czy usługi. Jest jednak warunek podstawowy – nowości muszą być efektem przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych. Na tym, w dużym skrócie, polega działanie 3.2.1. „Badania na rynek” z programu Inteligentny Rozwój.

Nabór wniosków rozpocznie się 31 sierpnia tego roku. Tymczasem już w najbliższy wtorek, 14 lipca, o godz. 14.00 zapraszamy na webinarium o działaniu „Badania na rynek”.

Ekspertem będzie dyrektor Izabela Wójtowicz z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W czasie spotkania poruszone zostaną m.in. takie kwestia jak: kto będzie mógł ubiegać się o dofinansowani, jakie warunki należy spełnić, jakie projekty będą premiowane, co można sfinansować z dotacji.

Dla kogo

małe i średnie firmy

Program webinarium

W czasie spotkania poruszone zostaną m.in. takie kwestia jak:

  • kto będzie mógł ubiegać się o dofinansowanie,
  • jakie warunki należy spełnić,
  • jakie projekty będą premiowane,
  • co można sfinansować z dotacji.

 

Organizator

Organizatorem webinariów jest Grupa Wirtualna Polska. Projekt realizowany jest w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.