Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenie w Łodzi dotyczące personelu i uczestników w projektach

Informacje o szkoleniu

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Personel i uczestnicy w projektach”.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 6 czerwca 2019 r. od 8:30 do 16:30 w sali konferencyjnej na XVII  piętrze przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi. W przypadku chęci wzięcia udziału prosimy o przesłanie wypełnionego elektronicznie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 czerwca do 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy ograniczoną liczbę osób z jednej instytucji. Do osób zakwalifikowanych na szkolenie prześlemy maila potwierdzającego.

Szkolenie poprowadzi Małgorzata Rulińska - ekspert Europejskiego Funduszu Społecznego z listy Ministra Infrastruktury i Rozwoju w dziedzinie administracji rządowej i samorządowej, wykluczenia społecznego, systemu służby zdrowia. Ocenia projekty, trenerka Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) ze złotym certyfikatem, doradca specjalistyczny w Regionalnym Ośrodku EFS w Gorzowie Wielkopolskim (2010-2014), członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Europy przez 5 lat, obecnie dyrektor polsko-duńskiej firmy szkoleniowo-doradczej i kierownik merytoryczny projektu innowacyjnego, wcześniej m.in. wicestarosta powiatu żagańskiego, wspierała m.in. współpracę miast Żagań – Duns (Szkocja), województwo zielonogórskie – prowincja Huelva w Andaluzji, Hiszpania, oraz z regionem Alzacji we Francji, ponadto nawiązała współpracę z 7 miastami partnerskimi Zielonej Góry. Jako Naczelnik Biura Promocji Miasta zrealizowała wiele międzynarodowych projektów m.in. wyjazdy studyjne dla 100 przedstawicieli samorządów z całego kraju do Strasburga.

Dla kogo

Szkolenie jest skierowane do beneficjentów Programu Regionalnego Województwa Łódzkiego.

Program szkolenia

  • Ogólne zasady rozliczania projektów EFS;
  • Podpisywanie umów w projektach;
  • Poprawne dokumentowanie zaangażowania/zatrudnienia personelu;
  • Zatrudnienie nauczycieli w projekcie w kontekście znowelizowanej ustawy o oświacie i Karty Nauczyciela, zatrudnienie nauczycieli na umowy cywilnoprawne;
  • Zatrudnianie personelu w projektach zdrowotnych.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Łodzkiego
Departament Polityki Regionalnej
Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich

ul. Tuwima 22/26
90-002 Łódź
tel.: 42 663 30 28
e-mail szkolenia.rpo@lodzkie.pl