Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach "Fundusze Europejskie na termomodernizację budynków mieszkalnych i wymianę źródeł ciepła"

Informacje o spotkaniu informacyjnym

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie na termomodernizację budynków mieszkalnych i wymianę źródeł ciepła", które odbędzie się 4 lipca 2019 r. w godz. 16:00 – 18:00 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, sala nr 12.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lpi@pyrzyce.pl do 3 lipca 2019 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do mieszkańców powiatu pyrzyckiego zainteresowanych dofinansowaniem nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków mieszkalnych.

Program spotkania informacyjnego

 • 15:45 – 16:00 - Rejestracja Uczestników.
 • 16:00 – 16:15 - Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
 • 16:15 – 17:45 – Możliwość dofinansowania nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych (Program Infrastruktura i Środowisko, Regionalny Program Województwa Zachodniopomorskiego, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej).
  - cele i założenia programu,
  - najbliższe nabory,
  - zagadnienia formalne,
  - zasady przygotowania wniosku
 • 17:45 – 18:00 - Pytania i odpowiedzi.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
Infolinia: 91 881 13 02, 91 88 11 303
e-mail: lpi@pyrzyce.pl 

Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
tel. 91 88 11 300e-mail: starostwo@pyrzyce.pl 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

 • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
 • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
 • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.