Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Łodzi dotyczące konkursów na termomodernizację budynków oraz niskoemisyjny transport miejski z Regionalnego Programu dla województwa łódzkiego

Informacja o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn.: „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ - termomodernizacja budynków oraz niskoemisyjny transport miejski”.

Spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2015 r. w godzinach 11:00-15:00 (rejestracja od godz. 10:45) w sali konferencyjnej w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, ul. Wólczańska 49, budynek A (parter).

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres GPILodz@lodzkie.pl lub osobiste dostarczenie do siedziby GPI do dnia 19.01.2016 do godz. 12:00. Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Uwaga!

Ze względu na wyczerpanie limitu miejsc, rekrutacja na spotkanie została zakończona. Zapraszamy na inne spotkania i szkolenia organizowane przez Główny Punkt Informacyjny w Łodzi.

 

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego oraz w szczególności osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania pod kątem termomodernizacji i transportu niskoemisyjnego.

Program spotkania

  • Omówienie dokumentacji konkursowej - Poddziałanie IV.2.2 Termomodernizacja budynków,
  • Omówienie dokumentacji konkursowej - Poddziałanie III.1.2 Niskoemisyjny transport miejski,
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź
tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60
e-mail: GPILodz@lodzkie.pl

Projekt finansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.