Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Dziwnowie "Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw".

Informacje o spotkaniu informacyjnym

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności oraz rozwój przedsiębiorstw”, które odbędzie się 19 lutego 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Dziwnowie w godz. 12.30- 15.00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@gryfice.pl do 18 lutego 2019 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych oraz do przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw.

Program Spotkania Informacyjnego

  • 12.30 - 12.45 Rejestracja uczestników spotkania;
  • 12.45 - 13.15 Perspektywa Finansowa 2014-2020 - źródła finansowania oraz informacje dotyczące Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 13.15 - 14.00 Wsparcie dla przedsiębiorców i osób fizycznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego;
  • 14.00 - 14.30 Wsparcie działań realizowanych w ramach inicjatywy JEREMIE2;
  • 14:30 - 15.00 Sesja  pytań i odpowiedzi / konsultacje indywidualne.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach
Plac Zwycięstwa 37 , 72-300 Gryfice
nr tel. 91 384 84 86/89, e-mail: lpi@gryfice.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.