Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne pn. „Perspektywa 2014-2020 - szanse dla osób fizycznych planujących założyć działalność gospodarczą” w Bielsku Białej

Informacje o spotkaniu

Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które są zainteresowane pozyskaniem funduszy europejskich na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2016 r. w godz. 9.00-12.00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 367.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: lpibielsko@bcp.org.pl. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić. 

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do osób z powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz miasta Bielsko-Biała.

Program spotkania

Tematyka spotkania nakierowana jest na przedstawienie źródeł uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie własnej działalności, w tym m.in.:

  • Możliwości uzyskania dofinansowania w ramach działań Powiatowych Urzędów Pracy;
  • Możliwości uzyskania dofinansowania w ramach innych instytucji;
  • Możliwości pozyskania pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • Zasady pozyskiwania środków na własną działalność z uwzględnieniem m.in. procedury składania i przygotowania wniosku o dotację.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej
ul. Cieszyńska 367
43-301 Bielsko - Biała
tel.: 33 475 01 35, 33 496 02 01