Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkania informacyjne w województwie łódzkim z cyklu „Forum Środków Unijnych"

Informacje o spotkaniu

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich „Forum Środków Unijnych”.

Najbliższe spotkania informacyjne odbędą się w następujących terminach:

  • 25 kwietnia 2019 r. od 9:00 do 11:30 w Urzędzie Gminy w Świnicach Warckich, ul. Szkolna 1, 99-140 Świnice Warckie,
  • 25 kwietnia 2019 r. od 13:00 do 15:30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie, ul. Listopadowa 6B, 95-035 Ozorków.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do 24 kwietnia 2019 r. do 12:00.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Brzezinach.

Dla kogo

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy w szczególności samorządowców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz mieszkańców z terenu powiatu łęczyckiego i zgierskiego województwa łódzkiego.

Program spotkania

  • Powitanie uczestników spotkania;
  • Bezpośrednie formy wsparcia w ramach Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 z m.in. zakresu: termomodernizacji budynków, niskoemisyjnego transportu miejskiego, ochrony środowiska (gospodarka wodna i zarządzanie ryzykiem), OZE (odnawialne źródła energii), wsparcia aktywności zawodowej osób po 29 roku życia, kształcenia zawodowego i działań na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych, wsparcia badań oraz innowacyjności, a także modeli biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), outplacementu, czyli wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla pracowników zwalnianych przez firmy grupowo lub indywidualnie;
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich;
  • Konsultacje indywidualne.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach

ul. Sienkiewicza 16
95-060 Brzeziny
Tel.: 46 874 31 54, 46 816 68 17
e-mail LPIBrzeziny@lodzkie.pl