Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wyszukaj szkolenie lub konferencję

Szukasz szkoleń dla siebie? Potrzebujesz informacji o aktualnych konferencjach? Ta strona zawiera informacje, których potrzebujesz.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12345...122idź do:  
03-12-2014
Logotyp województwa łódzkiego

Spotkanie informacyjne pt. "Nowe założenia dotyczące realizacji projektów w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. "Nowe założenia dotyczące realizacji projektów w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego".

więcej
02-12-2014

Forum Współpracy Międzyregionalnej i inauguracja Programu INTERREG EUROPA

2-3 grudnia 2014 roku, w Bolonii (Włochy) odbędzie się Forum Współpracy Międzyregionalnej. W trakcie Forum nastąpi także inauguracja nowej edycji Programu międzyregionalnego na lata 2014-2020 - INTERREG EUROPA. 

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Wiadomości
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2014-2020, Europejska Współpraca Terytorialna
26-11-2014

Spotkanie informacyjne dotyczące rozliczania projektów realizowanych ze środków Małopolskiego Programu Regionalnego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza na spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną podstawowe zasady dotyczące rozliczania i poświadczania poniesionych wydatków obowiązujące w projektach realizowanych przy wsparciu Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

więcej
26-11-2014
Mapa Europy

Trwa rejestracja na konferencję Programu Region Morza Bałtyckiego

26-27 listopada 2014 r. w Warszawie odbędzie się konferencja, podczas której przedstawione zostaną osiągnięcia Programu Region Morza Bałtyckiego i oferta na lata 2014-2020.

więcej
26-11-2014
mapa przedstawiająca obszar realizacji Programu Region Morza Bałtyckiego

Konferencja dotycząca osiągnięć Programu Region Morza Bałtyckiego i oferty na lata 2014-2020

26-27 listopada 2014 r. w Warszawie odbędzie się konferencja, podczas której przedstawione zostaną osiągnięcia Programu Region Morza Bałtyckiego i oferta na lata 2014-2020. Pierwszy dzień będzie poświęcony prezentacji przykładów dobrej współpracy oraz dyskusji na temat oczekiwań wobec nowego programu. Omówiony zostanie jego zakres tematyczny i obowiązujące zasady. W drugim dniu zostanie przedstawiona bardziej szczegółowa informacja o tematach współpracy, terminach i sposobach składania wniosków oraz o tym, gdzie uzyskać pomoc. Spotkanie będzie okazją do dzielenia się pomysłami i nawiązywania kontaktów.

więcej
25-11-2014

Dbając o zieloną przyszłość – fundusze unijne w sektorze środowiska

25 listopada 2014 r. w Krakowie odbędzie się konferencja pn. "Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska" organizowana przez Ministerstwo Środowiska - Instytucję Pośredniczącą w systemie realizacji Programu Infrastruktura i Środowisko.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Wiadomości, Szkolenia/Konferencje
Dotyczy: Infrastruktura i Środowisko
19-11-2014
Logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Pabianicach i Lutomiersku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI) w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej
19-11-2014

Spotkanie informacyjne „Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, uczące się oraz przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie „Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej”.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Szkolenia/Konferencje
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2007-2013, Program Warmia i Mazury
19-11-2014
Logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Kamieńsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

więcej
17-11-2014

„Z przedsiębiorczością na Ty” - cykl spotkań informacyjnych w Małopolsce

Już niebawem rusza nowy cykl spotkań informacyjnych organizowanych przez konsultantów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce pod nazwą „Z przedsiębiorczością na Ty”. Wydarzenia zostaną zorganizowane w 6 miastach naszego regionu w ramach tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP), który odbędzie się w dniach 17-23 listopada 2014 r.

więcej
14-11-2014

Mobilne Punkty Informacyjne w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim w listopadzie 2014 r.

Zapraszamy na dyżury specjalistów ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kędzierzynie - Koźlu, którzy udzielą informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
13-11-2014

Spotkanie informacyjne "Umowa Partnerstwa oraz założenia programów na lata 2014-2020 w Suchej Beskidzkiej"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu zaprasza wszystkich chętnych zainteresowanych tematyką pozyskiwania środków w nowej perspektywie finansowej na spotkanie informacyjne pt. "Umowa Partnerstwa oraz założenia programów na lata 2014-2020", które odbędzie się 13 listopada 2014 r. w Suchej Beskidzkiej.

więcej
13-11-2014
Logotyp województwa łódzkiego

VI Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na VI Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego, którego tegorocznym tematem przewodnim jest „Rozwój przedsiębiorczości i poprawa konkurencyjności wewnętrznej i zewnętrznej sektora MŚP”.

więcej
12-11-2014
logptyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Urzędzie Gminy Zgierz

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza 12 listopada 2014 r. na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI) w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej 

więcej
12-11-2014
herb województwa świętokrzyskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w województwie świętokrzyskim

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Busku Zdroju w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w województwie świętokrzyskim i spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
strona:12345...122idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska