Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wyszukaj szkolenie lub konferencję

Szukasz szkoleń dla siebie? Potrzebujesz informacji o aktualnych konferencjach? Ta strona zawiera informacje, których potrzebujesz.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12345...137idź do:  
22-01-2015
logo Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 i Interreg Europa Środkowa

Spotkanie informacyjne na temat 1. naboru w programach Interreg 2014-2020: Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa

22 stycznia 2015 r. w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne na temat 1. naboru wniosków w programach Interreg 2014-2020: Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa. Celem spotkania jest przedstawienie informacji niezbędnych dla wnioskodawców i potencjalnych partnerów w projektach obu transnarodowych programów obejmujących terytorium Polski.

więcej
07-01-2015
logotyp województwa łódzkiego

Środa z Funduszami dla jednostek samorządu terytorialnego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu informacyjnym z cyklu: „Środa z Funduszami…”. Tym razem zapraszamy osoby zainteresowane pozyskaniem dotacji przez jednostki samorządu terytorialnego.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Wiadomości, Szkolenia/Konferencje, województwo łódzkie
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2014-2020
30-12-2014

Mobilne Punkty Informacyjne w powiatach: puławskim, ryckim i zamojskim

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Puławach i Zamościu zapraszają na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

więcej
23-12-2014

Mobilne Punkty Informacyjne w powiecie puławskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Puławach zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
22-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Fundusze Europejskie w Wielkopolsce dla jednostek samorządu terytorialnego – spotkanie informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego planujących realizować projekty w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu na lata 2014-2020.

więcej
22-12-2014

Spotkanie Informacyjne w Puławach „Fundusze Europejskie szansą dla przedsiębiorczości"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Puławach zaprasza do udziału w spotkaniu „Fundusze Europejskie szansą dla przedsiębiorczości".

więcej
21-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców dziś i jutro - spotkanie informacyjne w Tarcach

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców, jak również do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
19-12-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w gminie Lipnica Wielka na Orawie (powiat nowotarski)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

więcej
19-12-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Polance Wielkiej i Zatorze (powiat oświęcimski)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie zaprasza 19 grudnia 2014 r. na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
19-12-2014

Informacje o Funduszach Europejskich w Żninie i w Mogilnie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Inowrocławiu w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI) zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

więcej
18-12-2014
Dokumenty

Konferencja konsultacyjna "Prognozy oddziaływania na środowisko dla dokumentu Project Pipeline dla sektora energetyki w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020"

Ministerstwo Gospodarki zaprasza do udziału w konferencji konsultacyjnej "Prognozy oddziaływania na środowisko dla dokumentu Project Pipeline dla sektora energetyki w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020". Spotkanie rozpocznie się 18 grudnia 2014 r. o godz. 13.00 w siedzibie Ministerstwie Gospodarki (sala A, B, C) w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3/5.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Wiadomości
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2014-2020, Infrastruktura i Środowisko
18-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Nowe środki z Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020: aktualny stan prac, przegląd możliwości dla biznesu – spotkanie informacyjne w Nowym Tomyślu

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działającego przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej
18-12-2014

Grudniowy Mobilny Punkt Informacyjny w Lipnie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego w Lipnie.

więcej
18-12-2014

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców w powiecie chrzanowskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie zaprasza 18 grudnia 2014 r. na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
18-12-2014

Spotkanie informacyjne „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych” w Jeleniej Górze

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza osoby, które zamierzają założyć działalność gospodarczą oraz działających przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych”. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia 2014 r. i będzie dotyczyło aktualnych i przyszłych możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich.

UWAGA: Zmiana terminu spotkania.

więcej
strona:12345...137idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska