Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


03-02-2014

Prawdziwe historie w nowej kampanii Funduszy Europejskich

„Historia prawdziwa” to tytuł najnowszej kampanii promującej Fundusze Europejskie, która od 1 lutego 2014 r. jest obecna w telewizji, radio i Internecie.  Kampania opiera się na relacjach bohaterów, którzy opowiedzieli o zmianach w swoim życiu związanych z funduszami.

Pani Irmina z Bydgoszczy, która m.in. dzięki wsparciu unijnemu zdobyła nowy zawód, czy kilkunastoletni Aleks z Sosnowca, którego mama znalazła pracę na pływalni zmodernizowanej ze środków UE i który może teraz atrakcyjniej spędzać czas wolny z przyjaciółmi - to tylko dwie z ośmiu osób, których historie poznamy od 1 lutego do 12 kwietnia.     

Spoty kampanijne będą emitowane w większości ogólnopolskich i tematycznych stacji telewizyjnych oraz w Internecie.

Na potrzeby kampanii stworzona została także strona internetowa www.historiaprawdziwa.pl, na której zamieszczone będą wersje rozszerzone poszczególnych historii. O kampanii będziemy także informować na profilach MIiR w mediach społecznościowych (YouTube Link prowadzi do serwisu zewnętrznego,Facebook Link prowadzi do serwisu zewnętrznego, NK Link prowadzi do serwisu zewnętrznego,Google+ Link prowadzi do serwisu zewnętrznego).

Kampania jest jednym z wielu działań informacyjnych i promocyjnych, do których państwa członkowskie UE i instytucje zarządzające programami operacyjnymi zostały zobowiązane przepisami unijnymi.

 

Pobierz plik:
Informacja na temat kampanii promującej Fundusze Europejskie – Historia prawdziwa Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (40 KB)
 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska