Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

2009-04-28

Ostatni dzień głosowania na EUROLIDERA

Przypominamy, że 28 kwietnia mija ostatni dzień głosowania internetowego związanego z Konkursem EUROLIDER 2009. Głosy można oddawać do końca dnia. Osoba, która uzyska największą liczbę głosów otrzyma wyróżnienie specjalne, swego rodzaju nagrodę publiczności, świadczącą o uznaniu dla jego działań na rzecz lokalnej społeczności i wykorzystania unijnych funduszy. Głos można oddać tylko na jednego spośród nominowanych do nagrody kandydatów.

Przypomnijmy, że celem Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego Eurolider 2009 jest nagrodzenie i wyróżnienie osób, które angażują się w wykorzystanie Funduszy Europejskich poprzez realizację przedsięwzięć służących rozwojowi lokalnemu i lokalnej społeczności. Tym razem nie wybieramy ani najaktywniejszej gminy ani najaktywniejszej instytucji, tylko najbardziej aktywne, kreatywne, zaangażowane osoby, które działając w swoim najbliższym otoczeniu wykorzystują możliwości, jakie stwarzają unijne środki.

Informacja o tym, kto otrzymał największą liczbę głosów zostanie ogłoszona podczas II Forum Funduszy Europejskich w Warszawie, które odbędzie się w dniach 7-8 maja 2009 r. Osoba wyróżniona przez  Internautów otrzyma dyplom oraz nagrodę w postaci udziału w szkoleniu z zakresu Funduszy Europejskich.





Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

NSS Unia Europejska