Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Lista Beneficjentów

Zobacz Listę Beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie z Funduszy Europejskich więcej >

Stan wdrożenia Funduszy Europejskich

Zapoznaj się z aktualnym poziomem wykorzystania środków więcej >

Instrumenty Finansowe

Forum internetowe o Funduszach Europejskich

Ewaluacja

Dowiedz się, czym jest ewaluacja pomocy z funduszy europejskich i jakie są jej cele więcej >

Facebook 

Nasza Klasa 

Google+ - przejdź do profilu Funduszy Europejskich 

Twitter

Twitter 

Pinterest

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a przyślemy Ci najnowsze informacje o Funduszach Europejskich.

Polecane wydarzenia

kwiecień 2014
PWŚCPSN

banner promujący akcję związaną z 10. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Odsyła na stronę 10latwUE.pl
17-04-2014
ZDJECIE PRZEDSTAWIA ŚCIANĘ ZE ZDJECIAMI WCZEŚNIAKÓW, ZDJĘCIE ZROBIONE NA WSKROŚ.

24 mln zł dla Szpitala Ginekologicznego przy Madalińskiego w Warszawie

Nowoczesny oddział chirurgii onkologicznej, oddzielna Izba Przyjęć i oddział opieki noworodkowej i wszystkie sale chorych wyposażone w sanitariaty oraz prysznice, to tylko wybrane efekty ostatnich inwestycji, poczynionych przez Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny  w Warszawie. Placówka przy Madalińskiego otrzymała unijne dofinansowanie w kwocie prawie 24 mln zł.

więcej
17-04-2014

Nowy Program dla Województwa Lubelskiego w Brukseli

Przygotowywany od 2012 roku Regionalny Program Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 trafił do Komisji Europejskiej. W tym momencie rozpoczął się kluczowy etap na drodze do jego zatwierdzenia. Niewykluczone, że pod koniec roku ruszą pierwsze konkursy o dotacje.

więcej
16-04-2014

Aktualizacja Przewodnika w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka dla beneficjentów i instytucji zaangażowanych we wdrażanie

Opublikowano zaktualizowaną wersję Przewodnika w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013 dla beneficjentów i instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu. Dokument zawiera niezbędne informacje na temat działań promocyjnych, przeznaczonych dla beneficjentów i instytucji oraz osób zaangażowanych we wdrażanie Funduszy Europejskich w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
16-04-2014
logo programu URBACT

Konsultacje społeczne programu URBACT III na lata 2014-2020

15 kwietnia 2014 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne na poziomie europejskim kolejnej edycji programu URBACT. Są one prowadzone przez Instytucję Zarządzającą Programem (Francja) i potrwają do 13 maja br. Informacje o konsultacjach jak i wersję angielską projektu programu URBACT III można znaleźć na stronie programu URBACT  Link prowadzi do serwisu zewnętrznego. Oprócz konsultacji prowadzonych na poziomie europejskim, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju prowadzi konsultacje społeczne programu na poziomie krajowym, które będą trwały do 16 maja br.

więcej
15-04-2014

Aktualizacja harmonogramu naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - stan na 15 kwietnia 2014 r.

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, na podstawie analizy stanu przygotowań w poszczególnych instytucjach, zaktualizowało orientacyjny harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

więcej
15-04-2014

Konsultacje społeczne nowych projektów indywidualnych w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

15 kwietnia 2014 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące propozycji nowych projektów indywidualnych w ramach VII Priorytetu Społeczeństwo informacyjne - budowa elektronicznej administracji. Konsultacje potrwają do 22 kwietnia 2014 r.

więcej
15-04-2014

Rozpoczęły się konsultacje publiczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020

Rozpoczęły się konsultacje publiczne projektu Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020. Już dzisiaj zarejestruj się na konferencję konsultacyjną, która odbędzie się 14 maja 2014 r. w Nowym Targu. Potencjalnych beneficjentów przyszłego Programu zachęcamy jednocześnie do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym wskazania działań planowanych w ramach przyszłej współpracy.

więcej
14-04-2014
Logo 10 lat w UE

„Ale się zmieniło!” Ruszył plebiscyt telewizyjny na najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia.

Zobacz, oceń, zagłosuj! Ruszył plebiscyt telewizyjny na najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia. Widzowie mogą w nim wybierać najlepsze projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich we wszystkich regionach.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska