Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Kurs online na temat zmów przetargowych

Skorzystaj ze szkolenia poświęconego prawu konkurencji w zamówieniach publicznych. Dowiedz się, czym jest zmowa przetargowa, jakie istnieją mechanizmy zawierania tego rodzaju porozumień oraz jakie są sposoby ich wykrywania.

Przygotowana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów platforma e-learningowa dostępna jest pod adresem www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl. Zawiera pięć lekcji tzw. modułów przybliżających najważniejsze zagadnienia związane z niedozwolonymi porozumieniami w przetargach. Każdy kończy się testem, który pozwoli powtórzyć i ugruntować zdobytą wiedzę. Po zakończeniu wszystkich modułów oraz zdaniu testu końcowego można uzyskać certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem zmów przetargowych, a w szczególności pracowników administracji publicznej, którzy na co dzień zajmują się zamówieniami publicznymi. Aby uzyskać dostęp do szkolenia wejdź na stronę www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl i zarejestruj się. 

strona kursu online na temat zmów przetargowych

 

Kontakt w sprawie szkoleń e-learningowych: magdalena.trusinska@uokik.gov.pl.

W przypadku problemów technicznych z działaniem platformy lub szkoleń e-learningowych, wyślij wiadomość na adres pomoctechniczna@smarteducation.pl.

 

***

 

Platforma powstała w ramach projektu „Świadomy zamawiający – prawo konkurencji w przetargach publicznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020).