Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zasady Promocji Funduszy Europejskich

Tutaj znajdziesz informacje o konkursach promujących Fundusze Europejskie, materiały promocyjne oraz logotypy poszczególnych programów więcej >


Działania promocyjne

strona:12345...93idź do:  
22-07-2014

Konkurs „Innowacja plus”

Innowacja to nie wszystko – jej wdrożenie powinno przynieść zysk. Istotną rolę w procesie komercjalizacji odgrywają działania z zakresu komunikacji marketingowej. Dlatego właśnie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłasza konkurs „Innowacja plus” – na najlepszą promocję projektów B+R, które uzyskały dofinansowanie z Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
03-07-2014

Regionalny Program Województwa Śląskiego w biuletynowym skrócie

Polecamy Państwa uwadze pierwszy w tym roku numer biuletynu Regionalnego Programu Województwa Śląskiego pt. „Silesia Region”. To doskonałe źródło wiedzy na temat prac prowadzących do przyjęcia Regionalnego Programu Województwa Śląskiego 2014-2020. 

więcej
01-07-2014

III edycja wycieczek "Szlakiem Programu Infrastruktura i Środowisko" za nami

Już po raz trzeci Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w ramach projektu edukacyjno-promocyjnego „Szlakiem Programu Infrastruktura i Środowisko” przygotowało wycieczki dla blisko 3 300 dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. Od 13 maja do 26 czerwca 2014 r. odbyło się 100 wyjazdów do 22 projektów powstałych lub zmodernizowanych dzięki funduszom unijnym.

więcej
11-06-2014

Rusza VIII edycja konkursu "Dobre praktyki EFS 2014"

Już po raz ósmy mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju konkursie „Dobre praktyki EFS 2014”, przeznaczonym dla beneficjentów realizujących projekty z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki (PO KL), Instytucji Pośredniczących PO KL oraz Instytucji Pośredniczących II stopnia PO KL.

więcej
10-06-2014

Ruszyła I edycja naboru wniosków na współorganizację w 2014 roku wydarzeń informacyjnych nt. Funduszy Europejskich

Departament Informacji i Promocji w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju (MIiR) zaprasza partnerów społecznych i gospodarczych, jednostki samorządu terytorialnego oraz środowiska opiniotwórcze do składania wniosków w ramach zasad współorganizacji wydarzeń informacyjnych nt. Funduszy Europejskich na rok 2014.

więcej
05-06-2014

18. Piknik Naukowy już za nami!

Na liczbę osób, które odwiedziły stanowisko Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju podczas 18. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym w Warszawie nie można było narzekać. Publiczność nas nie zawiodła, tak samo jak beneficjenci, którzy z pasją opowiadali o dofinansowanych przez Program Innowacyjna Gospodarka projektach. Według szacunków organizatorów dwieście stanowisk wystawców oglądały tysiące zainteresowanych osób.

więcej
02-06-2014

Dinozaury w Lubinie

Triceratops i diplodok na spacerze w parku? Takie rzeczy są już możliwe, przynajmniej w Lubinie na Dolnym Śląsku. Dzisiaj uroczyście otwarto tu odmieniony dzięki unijnej dotacji Park Wrocławski. Jedną z atrakcji jest strefa dinozaurów, czyli ścieżka dydaktyczna z dwunastoma naturalnej wielkości figurami prehistorycznych gadów. Rewitalizację parku dofinansował Regionalny Program Województwa Dolnośląskiego.

więcej
29-05-2014
logo konkursu "Polska Pięknieje"

Znamy laureatów 7 edycji konkursu Polska Pięknieje

Do grona najciekawszych projektów turystycznych i rekreacyjnych dołączyły kolejne przedsięwzięcia. Poznaliśmy je podczas uroczystości wręczenia nagród siódmej edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”, która odbyła 29 maja 2014 r. Statuetki zwycięzcom wręczyła wicepremier, minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska.

więcej
28-05-2014
Zdjęcie przedstawia plakat promujący nową kampanię Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2007-2013

"Sam zobacz, jak dużo się zmieniło" - Nowa kampania Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego

Wystartowała kampania wizerunkowo-promocyjna Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego (RPO WL)  pod hasłem „Sam zobacz, jak dużo się zmieniło". Ma pokazać mieszkańcom województwa, że środki unijne z RPO WL towarzyszą im każdego dnia.

więcej
27-05-2014

Rzut oka na Śląsk i Zagłębie - tylko z szybu Prezydent

3 minuty i 5 sekund – tyle wystarczyło mistrzowi, by wspiąć się na wieżę szybu "Prezydent" w Chorzowie. Co więcej, Krystian Herba 201 schodów pokonał… na rowerze. Pierwszy w historii wjazd na wieżę szybu górniczego był jedną z atrakcji uroczystego otwarcia tarasu widokowego.

więcej
27-05-2014
Miniatura plakatu informującego o 18. pikniku naukowym. Grafika przedstawia węża.

Program Innowacyjna Gospodarka na 18. Pikniku Naukowym!

31 maja 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 18. Piknik Naukowy, którego organizatorami są Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. Jak co roku, instytucje naukowe, wyższe uczelnie i koła studenckie z powodzeniem zachęcą uczestników do zgłębiania  tajników nauki. W tym roku będzie możliwe zapoznanie się również z ciekawymi projektami – wynalazkami, które powstały dzięki dofinansowaniu z Programu Innowacyjna Gospodarka! Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest czas!

Warszawa, Stadion Narodowy, 31 maja 2014 r., godz. 11.00-20.00

więcej
22-05-2014

Głosowanie on-line na najlepszą pracę w VII edycji konkursu dla dziennikarzy „Ludzka twarz EFS”

Na stronie internetowej www.ludzkatwarzefs.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego trwa głosowanie na najlepszą pracę w VII edycji konkursu „Ludzka twarz EFS”. W głosowaniu internetowym można głosować na prace, które pozytywnie przeszły weryfikację formalną i dotyczą projektów realizowanych w działaniach Programu Kapitał Ludzki nadzorowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Celem konkursu jest promocja wsparcia z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) poprzez ukazanie historii dowodzących, że środki EFS dają ludziom realną szansę na zmiany w życiu.

więcej
22-05-2014
logo Dnia Europejskiej Współpracy

Sfilmuj korzyści współpracy ponad granicami i weź udział w międzynarodowym wydarzeniu w Mediolanie

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Europejskiej Współpracy (ETC Day), Interact ogłosił konkurs video "Border issues, border solutions", w którym udział może wziąć każdy chętny. Wystarczy przesłać do 15 lipca 2014 r. filmik, który będzie promował korzyści płynące ze współpracy terytorialnej.

więcej
22-05-2014
Logo programu Polska - Operacja zmiana. Na tle krajobrazu widoczny jest fiat 126 P

Już w sobotę na Discovery Channel odcinek o zagrożeniach

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Discovery Polska przygotowało serię dokumentalną „Polska: Operacja zmiana”. W cyklu 8 odcinków przedstawiono 16 inwestycji zrealizowanych dzięki unijnemu wsparciu z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Zapraszamy na premierowy odcinek o zagrożeniach – już w najbliższą sobotę, 24 maja 2014 r., o godz. 13.00 tylko na Discovery Channel.

więcej
20-05-2014
Sala szkolna

Lekcje o Funduszach Europejskich dobiegły końca

Przez niemal trzy miesiące nauczyciele ze szkół ponadpodstawowych z pięciu województw Polski Wschodniej przeprowadzali zajęcia na temat Funduszy Europejskich, Programów oraz wpływu projektów realizowanych w ramach Programu Rozwój Polski Wschodniej na makroregion. Podczas Lekcji uczniowie dowiedzieli się m.in. czym są Fundusze Europejskie oraz jak ich region wykorzystuje środki unijne.

więcej
strona:12345...93idź do:  
Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska